China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online
Ana sayfa

China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online

China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online

1 2 3
China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online
teste
şirket Profili

Üretim, satış ve profesyonel ürünleri yapan bir bütün olarak teknik satış sonrası hizmet ile Çin Parlatma Ekipmanları Online Pazar.
İşte Çin İş Dünyası'ndaki belli başlı marka üreticilerinden oluşan bir koleksiyon. Biz sadece yüksek kaliteli ürünler sunmaktayız.
Üreticilerin yüksek kaliteli profesyonel teknisyenleri ve ürünlerin gelişmiş modern üretim equipment.All uluslararası kalite standartlarına uymaktadır ve büyük ölçüde dünya çapında farklı pazarlarda çeşitli takdir edilmektedir.Onların tüm aşamalarında iyi donanımlı tesisler ve mükemmel kalite kontrolü Üretim, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlıyor.

Kaliteli ürünlerimiz ve seçkin müşteri servisimiz neticesinde Kuzey Amerika, Güney Amerika, Okyanusya ve Batı Avrupa'ya ulaşan küresel bir satış ağı elde ettiler.
Platform, yeni aşamalı Çin ürünlerinin ticaretine derinden bağlı olacak, daha iyi adapte olacak ve gelişecektir.

İhtiyacın varsa, lütfen ürün sayfasındaki "Şimdi Başvurun" butonuna ya da doğrudan ürün üreticilerine başvurun. Satıcıların satışları e-postanızı cevaplayacaktır.

Geçmiş
 • Locatiobn: Dongguan City Çin
 • 2007'de kurul
 • İşçi sayısı: 40
 • Üretim kapasitesi: ayda yaklaşık 180000000
 • Hizmet verilen büyük pazar: Dünya Çapında
 • Üretim hattı: Yumuşak pvcl pimler, anahtarlıklar, şişe açıcılar, fermuar çeker, madalyonlar, bardak altlığı, fotoğraf çerçevesi, esnek mıknatıs ve çeşitli diğer ürünler
Hizmet
 • 1. ODM ve OEM Hizmeti
 • 2. Sourcing hizmeti
 • 3. Yumuşak pvc hediyeler, sourvenir, promosyon ürünleri için profesyonel bir belirteç.
 • 4. Ar-Ge hizmeti
 • 5. Mei Shang, herhangi bir vesileyle (konferanslar, fuarlar, spor etkinlikleri, hissedar toplantıları, hediyelik eşya dükkanları, toplantılar ve daha pek çok şey için) ideal promosyon ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir.
Ekibimiz

2000 yılında kurulan Mei Shang, ince yaka iğnelerinin, rozetlerinin, anahtarlıkların ve çeşitli metallerin ve PVC malzemeden yapılmış çeşitli ürünlerin iyi kurulmuş bir üreticisidir. Akla gelebilecek her müşteri türüne özel pazarlama çözümleri sağladık. Ürünlerimiz dünya çapında hükümet, kâr amacı gütmeyen ve yerel organizasyonların yanı sıra birçok uluslararası tanınmış promosyon şirketinin, reklamcılık uzmanlığı, toptancı, zincir mağaza ve büyük spor franchise'lerinin güvenini ve tanınmasını sağlamıştır.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : $1,000,000-$5,000,000

İhracat p.c : 70% - 80%

Fabrika