Ana sayfa

China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online Fabrika turu

Sertifika
Çin China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online Sertifikalar
Çin China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online Sertifikalar
Müşteri yorumları
Ürün kalitesine güveniyoruz. O her zaman en iyi. Bu devam ve biz uzun vadeli bir ticari ilişki kuracak.

—— Bay Sıfır

Ben senin ürünlerimizi çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca, tüm öneri için satış sonrası hizmet iyi teşekkür ederiz.

—— Bay Abílio Cipriano

Çok profesyonel hizmet & yüksek standart kalite kontrol, sen çok mutlu için teşekkür ederiz.

—— Bay Johnifere

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4
China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online

  • Üretim hattı

    Ürünlerimizin miktarını sağlamak ve müşterilere zamanında teslim etmek için firmamız, yarı mamul üretmek üzere Yapı Bölümü, Karbon Selülozik Departman, Elektronik Departmanına sahiptir, sonunda Proudct montaj ve Test bölümüne montaj ve test yapacaktır. Her bölüm iki hatttan ve bazı otomatik üretim hatlarından oluşmaktadır. Bütün üretim boyunca, kalite departmanı imal ürünlerin her bağlantısının nitelikli olmasını sağlamak için takip edecektir. Son olarak, depolama departmanı ve Lojistik Departmanı, onları iyi durumda tutmak için paketleyecektir. Durum yurtdışına gönder

  • OEM / ODM

    En iyi Ar-Ge ekibimiz var ve en iyi otomatik makinemiz var ve ekranın yapısı nedeniyle, müşterilerin bize ne yapmasını istediğine bağlı olarak tasarım yapabiliyor ve OEM olarak da yapabiliyoruz.

  • Ar-Ge

    Firmamız 20'den fazla mühendis bulundukları için on yıldan uzun süredir LED endüstrisinde çalışmış ve beş yıldan fazla bir süredir Glux'ta kalmış ve aynı zamanda ürün yapısının ve sistemin efendisidir. Aynı zamanda birçok otomasyona sahibiz Makine ve biz tüm dünyada birçok büyük şirket ile işbirliği var. Bu yüzden, en güncel bilgilere dokunabilir ve yeni ürünleri geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

İletişim bilgileri
China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online

İlgili kişi: Mr. Roni

Tel: 13825096166

Faks: 86-10-7777777

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)