Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel elektrikli süpürge

27L 600W Büyük Mekanik Ultrasonik Temizleyici / Sanayi Ultrasonik Temizleyici / Küçük Masa Temizleyici

27L 600W Büyük Mekanik Ultrasonik Temizleyici / Sanayi Ultrasonik Temizleyici / Küçük Masa Temizleyici

  • 27L 600W Büyük Mekanik Ultrasonik Temizleyici / Sanayi Ultrasonik Temizleyici / Küçük Masa Temizleyici
  • 27L 600W Büyük Mekanik Ultrasonik Temizleyici / Sanayi Ultrasonik Temizleyici / Küçük Masa Temizleyici
  • 27L 600W Büyük Mekanik Ultrasonik Temizleyici / Sanayi Ultrasonik Temizleyici / Küçük Masa Temizleyici
27L 600W Büyük Mekanik Ultrasonik Temizleyici / Sanayi Ultrasonik Temizleyici / Küçük Masa Temizleyici
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: CN
Marka adı: CCWY
Sertifika: CE ROSH TUV
Model numarası: CCWY
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: $90-$800
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: AYLIK 20.000.000
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

Masaüstü Ultrasonik Temizleyici

,

Ev Ultrasonik Temizleyici

27L 600W Büyük Mekanik Ultrasonik Temizleyici / Endüstri Ultrasonik Temizleyici / Küçük Masa Temizleyici


Ultrasonik Temizleyici Hızlı Detay:

Advent beri, hayatın her kesiminden gelen ilgi gördü çünkü sıvı ortamın rolü ses dalgalarının belirli frekans aralığı içinde bir temizleme teknolojisi rolü, bu temizleme parçayı çalabilir. ultrasonik temizleme kullanımı büyük ölçüde kör Açı, kör delikler ve kötü insanlar ve uygulamalar her zaman insanların gelişim karıştı, ultrasonik temizlik hissettirmek ve bu işi yapmak kullanan tüm zor ulaşılabilecek barınak temizlik, iş verimliliği ve temizlik etkisi, geçmiş artırır göreli kolaylıkla. Son yıllarda, daha ileri evrim, teknolojinin birkaç kuşak boyunca elektronik teknolojisi, bizim günlük iş ayrılmaz, ultrasonik temizleme makineleri ile ultrasonik temizlik hızlı gelişimi ile, etkisi daha dikkat çekici, aynı zamanda, fiyat da daha fazla mesleklerde kabul edilmektedir giderek yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sayısız minik kabarcıklar neden sıvı basıncı değişiklikleri olabilir kavitasyon etkisi vakumu neden olacaktır medya kullanımı teşvik, kompresyon dalgasının bir tür ultrasonik nedeniyle sıkıştırma patlatma kabarcıklar olduğunda ultrasonik dalga, sıvı iletim dört bin kat titreşim seyahatler Bu güçlü bir etkiye sahip olacak ve ultrasonik emülsifiye ve nötralize eylem daha etkili yıkanır nesne takmak için yağ akıp engelleyebildiği sahiptir.


Ultrasonik Temizleyici Açıklaması:

Ultrasonik hücre bozan, hayvan veya bitki hücreleri, bakteriler Gemma veya doku şut ya da nadir toprak ve inorganik mineral tozu, çeşitli dağılım için kullanılabilir. Bu kimyasal, biyolojik ya da fiziksel reaksiyonlar ve gazsız sıvı speedup için ideal bir cihazdır.
ultrasonik hücre Topu, 1/100 mikron emulsoid hazırlamak polimerize bazı konularda karışık olabilir sert karışım homojenize ve diğer bazı dışarı ayırabilirsiniz. Genel olarak, bu tür damıtma, parçalamak, emülsiyon, homojenizasyon, soliquoid, aberrance, aerosol, ekssolüsyon ve kristalizasyonun kadar hızlandırır ve elektron mikroskobu altında, biyolojik numunelerin farklı hazırlanması gibi çeşitli fonksiyonları işleyebilir.


Ultrasonik Temizleyici Uygulamaları:

Temizleme yöntemi, tüm olarak, ultrasonik temizleme, en yüksek verimlilik, iyi bir etkisi, yani ultrasonik temizleme yakından ilgili benzersiz çalışma prensibi ve temizlik yöntemi ile bu etkisi elde edilebilir olan. Şüphesiz nesneleri minik delikler, yabancı nesneler ve nesne barınak ortak manuel temizleme yöntemi olamaz Ekskavatör, kirleri çıkarmak: Biz, üretim ve hayatında, aynı zamanda pek çok örneğin temizlik ve bağlantı tipi için gereken, bir çok şey temizlemek gerekiyor biliyorum önlemek, aynı zamanda öldürmek bakteriler, çözünür organik kirleticileri elde edebilirsiniz ultrasonik temizleme nesneler, korozyona yüksek temizlik-derece ihtiyacı tatmin edemez da, hatta buharlı temizleme ve yüksek basınçlı su jeti temizleme gereksinimlerini karşılamak, bu nedenle, ultrasonik temizlik giderek yaygın olarak kullanılan Birçok alanlar:

(1) makine sanayi: Paslanmaz petrol çıkarma, temizleme Ölçme; Temizlik mekanik parçaları petrol çıkarma pas alma, Motor, karbüratör ve otomobil parçaları, filtre araştırmak temizleme, vb filtreler,

(2) yüzey işleme endüstrisi: preplated petrol çıkarma pas alma, temizleme önce İyon kaplama; Phosphorprocess; Karbon birikimi çıkarın; Oksit cilt çıkarın; Bileşik parlatma çıkarın; metal parçalar yüzey aktivasyonu tedavi vb

(3) enstrümantasyon sanayi: hassas parçalar yüksek temizlik derece temizleme önce montaj vb

(4) elektronik sanayi: Bu tür elektronik, mekanik yedek parçaları temizleme, vb rosin dışında baskılı devre kartı, kaynak nokta, Yüksek basınçlı kontakları

(5) Tıbbi sanayi: temizlik ve dezenfeksiyon, sterilizasyon tıbbi malzeme, deney gemiler, vb temizlik

(6) yarı iletken endüstrisi: yarı iletken çip yüksek temizlik derece temizliği.

(7) saatler ilk dekorasyon sektörü: vb, yağ, kir, oksidasyon katmanı kaldırmak bileşik parlatma

(8) Kimyasal, biyolojik sanayi: Deney temizleme gemileri, kirli böler.

(9), optik sanayi: terleme dışında optik cihaz yağ çıkarma, kurum temizliği, vb

(10) tekstil sektörünün: temizlik, tekstil mili, püskürtme memesinin vb

(11) petrokimya: metal örgü temizleme araştırmak ve kimyasal konteyner, anahtar temizleme, vb

Ultrasonik Temizleyici Özellikleri:

Ürünler resim

tip ve özellikler

Mekanik 27L

BJCCWY-2127T mekanik ultrasonik temizleyici

hacmi: Paslanmaz 27 L

Güç: 600W

İç boyutu: 530 × 325 × 200mm (UxGxY)


Ultrasonik Temizleyici Rekabet Avantajı:


Temizleme yöntemi diğer tür ile karşılaştırıldığında, ultrasonik temizleme makineleri büyük bir üstünlük gösterdi. Özellikle uzmanlık, kollektivizasyon üretim kurumsal, ultrasonik temizleme makineleri, geleneksel daldırma, bodur, basınç yıkama, titreşim temizleme ve buharlı temizleme işlemi yöntemi yerine giderek birlikte vardır. Ultrasonik, orta iletim, ses dalgaları sayesinde zaman penetre ve kavitasyon şok dalgası üretilen yüksek verim ve yüksek temizlik applize. Yani kolay gibi bitirmek için sadece iki ya da üç dakika etkisi altında ultrasonik olarak petrol çıkarma, pas çoğu için karmaşık bir görünüm, iç boşluğu ve ince boş kısımları temiz, fosfatlama işlemi ile, geleneksel yönteme göre kendi hız artırabilir onlarca kez birkaç kez, temizlik ürünü yüzey kalitesi ve verimlilik çok yüksek günler talep yüksek standart, elde edebilirsiniz, diğer tedavi yöntemleri ile daha vitrinler ulaşmak ya da yeri doldurulamaz sonuçlar zordur.

İletişim bilgileri
China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online

İlgili kişi: barre

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler